KDO JSME

Laser Innovation & Solutions

Vítejte ve světě Laser Innovation & Solutions – společnosti, která přináší inovativní a kreativní řešení pro vaše potřeby v oblasti gravírování a značení laserem. Naše společnost se specializuje na prodej špičkových laserových strojů od finské společnosti CAJO Technologies, které umožňují precizní a rychlé gravírování a popisování různých materiálů, jako jsou dřevo, kov, sklo, plast a mnoho dalších. Jsme oficiálním a výhradním partnerem pro Českou a Slovenskou republiku.

Naše společnost vznikla díky vášni a nadšení pro nové technologie a potřeby trhu. Jsme hrdí na to, že jsme schopni nabídnout nejmodernější laserové stroje na trhu s nejvyšší kvalitou a nejvyšší přesností. Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě a naše filozofie je založena na poskytování nejlepšího servisu a podpory. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli nejlepší řešení pro vaše potřeby v oblasti popisování a gravírování laserem.

Laser Innovation & Solutions

Naše vybavení pro značení laserem

Naše laserové stroje jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi a softwarovými řešeními, což zajišťuje snadné používání a rychlé učení. S našimi stroji můžete gravírovat a popisovat s neuvěřitelnou rychlostí a přesností, což vám umožní vyrobit více produktů a s menším úsilím. Navíc, naše stroje jsou ekologické, což znamená, že při práci s nimi nevzniká žádný odpad a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Máte-li zájem o náš sortiment, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací o našich produktech a pomůžeme vám najít to nejlepší řešení pro vaše potřeby. Naše společnost nabízí nejen prodej laserových strojů, ale také zajišťuje servis a údržbu po celou dobu používání stroje, což vám zajistí dlouhodobou spokojenost a využití vašeho stroje na maximum.

Jsme rádi, že jste se s tím, co děláme, ve zkratce seznámili a těšíme se na budoucí spolupráci. Ukážeme vám, že značení laserem je hudbou budoucnosti.

NAPIŠTE NÁM

Kontaktní formulář

Zajímá vás značení laserem? Napište nám, budeme se vám věnovat co nejdříve.

  To že jste člověk prokažte výběrem ikony key.

  E-mailová adresa

  info@lis-laser.cz

  Adresa společnosti

  Hruškové Dvory 49,
  586 01 Jihlava

  Otevírací doba

  Pondělí - pátek: 8:00 - 16:00

  O nás