Cajo MakeBright™

Nejudržitelnější řešení značení na světě

Máme ideální laserová řešení pro packaging. Cajo MakeBright™ je nový revoluční způsob výroby přesného a trvalého značení výrobků na kartonu, který je udržitelnější než kdykoli předtím. Inteligentní a patentovaná technologie laserového značení společnosti Cajo Technologies umožňuje rychlé značení bez jakýchkoli přísad.

Zcela nová technologie je nabízena pokrokově smýšlejícím výrobcům obalového průmyslu, kteří chtějí výrazně zlepšit výrobní procesy a snížit provozní náklady. Cajo MakeBright™ (patentováno) dává výrobcům vítěznou výhodu, na kterou na vysoce konkurenčním trhu čekali.

Použitím ekologické technologie společnosti Cajo mohou výrobci vést cestu ke světlým zítřkům. Kontaktujte nás nyní, abychom mohli začít zvyšovat vaši výrobu.

laserová řešení pro packaging

Laser – nová norma pro obalový průmysl

Objevte řešení Cajo Technologies pro obalový průmysl

Vyberte si lasery vyrobené ve Finsku, které splňují současné i budoucí potřeby obalového průmyslu. Výrobcům nabízíme nákladově efektivní a ekologické řešení přizpůsobené individuálním požadavkům. Patentovaná technologie laserového značení společnosti Cajo Technologies je až o 90 % šetrnější k životnímu prostředí než tradiční technologie inkoustového značení, která se v průmyslu běžně používá.

Laserová řešení pro packaging vás přesvědčí. Posuňte se níže a přečtěte si více o výhodách volby laserového značení společnosti Cajo pro obalový průmysl nebo si nyní vyžádejte bezplatnou ukázku.

Výhody laserových značících strojů

Uvědomujeme si rostoucí poptávku v obalovém průmyslu po vyšší kvalitě a čitelnosti kódu bez zvyšování nákladů. Ve skutečnosti má laser obvykle mnohem nižší celkové náklady na vlastnictví ve srovnání s tradičnějšími metodami, jako je inkoustový tisk, termotransfer nebo tisk velkých znaků.

Navrhli jsme naše lasery tak, aby splňovaly vysoké standardy obalového průmyslu a šly ještě dál. Výběrem společnosti Cajo mohou výrobci potravin, nápojů, léčiv, výrobků pro domácnost, kosmetiky a osobní péče zvýšit produktivitu linky a mohou snížit neplánovanou údržbu, čímž se vyhnou přerušení svého odchozího dodavatelského řetězce. To může snížit problémy se zásobami a pomoci tak zvýšit jejich podíl na trhu.

Jako odborníci na průmyslové značení poskytujeme výrobcům obalů jasné a škálovatelné výsledky s mimořádně krátkou dobou návratnosti díky naší patentované technologii laserového značení. Lasery jsou stále více považovány za nový standard pro kódování a značení díky kvalitě, nižším provozním nákladům, spolehlivosti a významným ekologickým výhodám. Naše vysoce výkonné laserové značicí systémy, jako je například jednotka Cajo Tailor™, lze snadno integrovat do výrobních linek v jakémkoli odvětví, což zajišťuje bezproblémový provoz s lepší sledovatelností a přesností dat prakticky jakéhokoli výrobku.

Naše vláknové a CO2 lasery pracují efektivně s chirurgickou přesností a dokáží vyznačit trvalý kód na většinu substrátů. Stroje společnosti Cajo jsou konzistentní a spolehlivé a nabízejí vysokou kvalitu při vysokých rychlostech. Ovládají se pomocí našeho vlastního uživatelsky přívětivého, vysoce přizpůsobivého interního softwaru CajoSuite™ nebo CajoSmart™ a podle potřeby mohou snadno komunikovat s hostitelskými stroji nebo systémy ERP. Zkušení specialisté společnosti Cajo na špičkovou technologii laserového značení se snaží zajistit spolehlivou pomoc a optimalizované výsledky pro naše zákazníky.

Bezpečné používání našich produktů je pro nás nejvyšší prioritou. Velmi dbáme na to, aby každý zákazník dosáhl maximální spokojenosti od počátečních jednání přes instalaci až po celou dobu životnosti výrobku včetně bezpečného provozu našich laserů. Naším cílem je nabízet vynikající kvalitu, vyšší produktivitu a lepší udržitelnost.

Vždy jsme schopni poskytnout ověření konceptu předtím, než je učiněno konečné rozhodnutí. Úspěch našich zákazníků je i naším úspěchem. Laserová řešení pro packaging nabízí nekonečné množství výhod.

Trvale udržitelná laserová řešení pro packaging

Přechodem z inkoustové tiskárny na laser Cajo můžete dosáhnout až 90 % snížení uhlíkové stopy při průmyslovém značení.

Ekologická výroba se stává standardem i pro obalový průmysl. Spotřebitelé rychle a ve velkém počtu přecházejí k podpoře udržitelných podniků a výrobců. Rádi bychom obalovému průmyslu nabídli naše efektivní a udržitelná řešení. Patentovaná technologie laserového značení společnosti Cajo dokáže splnit, a dokonce i překročit zpřísňující se průmyslové normy, a umožňuje tak Obalovému průmyslu udržet si náskok před trendem a zároveň podporovat růst.

Podpořte inteligentní a udržitelnou výrobu tím, že si vyberete společnost Cajo Technologies jako spolehlivého dodavatele řešení pro značení.


Zvažujete při výběru popisovacího zařízení dopad na planetu?

Udržitelná laserová řešení pro packaging společnosti Cajo byla navržena tak, aby fungovala i v aplikacích označování potravin a nápojů, kde převážně převládají nepermanentní, nákladově neefektivní a nepružná řešení, jako je kontinuální inkoustový tisk, termotransferový tisk, termální inkoustový tisk a inkoustový tisk velkých znaků.

Všechny tyto přístroje rychle zastarávají a jsou nahrazovány lasery. Z hlediska zdrojů se jedná o nehospodárné metody, které neodpovídají stále vyšším standardům, populárním trendům a přísným předpisům v oboru. Staromódní postupy se nakonec prodraží ve více ohledech. Nabízíme moderní a spolehlivé řešení laserového značení přizpůsobené potřebám výrobců.

Naše technologie je nákladově efektivní a až o 90 % ekologičtější než inkoustová tisková zařízení, která se ke značení výrobků obvykle používají. Díky společnosti Cajo získávají výrobci jasnou výhodu oproti tradičním metodám kódování a značení, které se běžně používají ke značení výrobků. Naše řešení laserového značení poskytuje nejen výrazně spolehlivější identifikaci a sledovatelnost výrobků, ale nabízí také výrazně čistší výsledky pro životní prostředí.

Prozíraví průkopníci potravinářského a nápojového průmyslu, kteří dnes podporují nákladově efektivní a udržitelná obchodní řešení, mají větší šanci získat důvěru spotřebitelů zítra. Rádi bychom vám pomohli tohoto cíle dosáhnout a zároveň vám poskytli obalové řešení, které vydrží.

Kontaktujte nás ještě dnes a proberte s námi více!

Udržitelná sledovatelnost obalů a identifikační značení pomocí laseru

Evropská komise si uvědomila, že je třeba zavést spolehlivý systém sledovatelnosti obalů, aby bylo zajištěno, že obalové výrobky lze na konci jejich životního cyklu bezpečně získat a recyklovat.

Evropská komise v současné době zkoumá, jak posílit základní požadavky na výrobce obalů a jak posílit prosazování těchto požadavků.

Nová směrnice o obalech se v současné době přezkoumává a nový návrh se očekává v roce 2022.

Společnost Laser Innovation & Solutions s Cajo Technologies jsou zkušení odborníci na laserové značení, které dokáže splnit a dokonce překročit přísné mezinárodní normy pomocí udržitelných řešení pro úplnou sledovatelnost. Přečtěte si více o rozsáhlých plánech EU pro obalový průmysl a zjistěte, jak může společnost Cajo pomoci výrobcům obalů držet krok s pokrokem, ušetřit náklady a také pomoci chránit životní prostředí.

Řešení pro packaging